De Leiding

Hoofdleiding

Gitte Goovaerts & Maxime De Vos
hoofdleiding@chirobreendonk.be

​Kampleiding

Helen Jacobs & Brian Vinck
kampleiding@chirobreendonk.be

​VB's

Veerle Genijn
vb@chirobreendonk.be

Sloebri

Van links naar rechts: Seppe Lamberts - Tine Schelfhout - Anne D'hont -

Ellie van Boom - Dries Verbeeck - Matz Van den Bergh

sloebri@chirobreendonk.be

Speelclub Meisjes              

Van links naar rechts: Lindsey Verlinden - Lotte Wouters - Fien Snoeys

speelclub@chirobreendonk.be

Speelclub Jongens

Van links naar rechts: Joppe Van den Eynden - Wannes Van Lierde - Gavin Kerremans

speelclub@chirobreendonk.be 

Kwiks

Van links naar rechts: Lore van Boom - Julie Meyers         

kwiks@chirobreendonk.be

Rakkers

Van links naar rechts: Dennis Van Hove - Adriaan Schelfhout - Brian Vinck  

rakkers@chirobreendonk.be

Tippers

Van links naar rechts: Marie Van Dyck - Elien Meyers - Helen Jacobs

tippers@chirobreendonk.be

Toppers

Van links naar rechts: Jens Van Hemelryck - Noah Van Houtte - Arno Van Hemelryck

toppers@chirobreendonk.be

Tiptiens

Van links naar rechts: Ymke Haems - Aaliyah Kiekens - Fien Pauwels

tiptiens@chirobreendonk.be  

Kerels

Van links naar rechts: Jasper Cooremans - Kobe Lammerant

kerels@chirobreendonk.be

Aspi meisjes

Van links naar rechts: Gitte Goovaerts - Lobke Vermeiren  

aspimeisjes@chirobreendonk.be

Aspi jongens

Van links naar rechts: Maxime De Vos - Nicolas Laureys

aspijongens@chirobreendonk.be